1. REX SERVICES, a.s. << zpět

Adresa Liliová 223
Kamenice
251 68
Česká republika
Umístění Hala 4 - B 29
( ELEKTROTECHNIKA A ZABEZPEČENÍ )
Telefony 602 222 228
323 672 580
E-maily forbikes@rex.eu
WWW www.rex.eu

Najdete na veletrhu

Detektor kouře s komunikací na mobil
Nezávislý detektor kouře s přenosem poplachů na Váš mobilní telefon (SMS nebo notifikace). Poplachy jsou přenášeny přes nové sítě internetu věcí (zařízení nepotřebuje SIM kartu, WiFi ani ústřednu). Výdrž baterií 2-3 roky. Vhodné i do objektů bez přívodu elektřiny (chaty, garáže, zahradní domky apod.).
Nezávislý detektor úniku vody s komunikací na mobil
Nezávislý detektor úniku vody (zaplavení) s přenosem poplachů na Váš mobilní telefon (SMS nebo notifikace). Poplachy jsou přenášeny přes nové sítě internetu věcí (zařízení nepotřebuje SIM kartu, WiFi ani ústřednu). Výdrž baterií až 10 let. Vhodné i do objektů bez přívodu elektřiny (chaty, garáže, zahradní domky apod.).
REXbike - GPS zabezpečení kola proti krádeži a přivolání pomoci v případě nehody
REXbike je komplexní systém pro GPS zabezpečení kola proti krádeži a přivolání pomoci cyklistovi v případě nehody (bike eCall). Díky GPS si také můžete kdykoliv zobrazit aktuální polohu nebo historii jízd. Jakmile aktivujete střežení pomocí aplikace na Vašem mobilu a někdo začne s kolem manipulovat, okamžitě dostanete upozornění.
SOS tlačítko s přenosem poplachů na mobil
Nezávislé vodotěsné SOS tlačítko s přenosem poplachů na Váš mobilní telefon (SMS nebo notifikace). Poplachy jsou přenášeny přes nové sítě internetu věcí (zařízení nepotřebuje SIM kartu, WiFi ani ústřednu). Výdrž baterií až 10 let (4000 stisknutí). Zařízení je možné používat i ve vlhkém prostředí např. vana nebo sprcha - např. SOS tlačítko pro starší nebo handicapované. Vhodné i do objektů bez přívodu elektřiny (chaty, garáže, zahradní domky apod.).