Působíme na trhu již od roku 1990 a specializujeme se na výrobu a prodej kuchyňských zařízení z nerezové oceli, gastronomická zařízení, vybavení pro velkokuchyně i malé restaurace mnoha kategorií: výdejní vozíky, výdejní systémy, self-service systémy, pracovní stoly, dřezy a mycí stoly, chladící a mrazící zařízení, zařízení s ohřevem. Sídlo, výrobní halu a centrální sklady naší společnosti GASTRO PRODUCTION s.r.o. naleznete v Kamenném Újezdě v ulici Zemědělská 500 – 10km od Českých Budějovic.

Hala 1 - F 14
STAVEBNÍ PRVKY A MATERIÁLY

Společnost vyrábí S3-schodiště vhodné k okamžitému použití a vnější S3-obklady do vstupních prostor, tenkostěnné desky pro obložení vnějších prostor, bočnice dveřních schodů a základové desky, schodové základy pro montáž kovového rámování. Produkty vyrábíme u kompozitního mikro-kamene, která tvoří jemný prach velikosti 0,1 + 0,2 mikronů a jeho základem je přírodní šungit. K výhodám schodů od společnosti „Innoforma“ patří možnost zimní montáže, protiskluzový povrch a ergonomie.

Hala 1 - F 14
STAVEBNÍ PRVKY A MATERIÁLY

Výroba strojů na ohýbání profilů. Kompletní výrobní cyklus ručně a elektricky ovládaných strojů. Řezání laserem.

Hala 1 - F 14
STAVEBNÍ PRVKY A MATERIÁLY

Výhody této technologie: - skořepinový dům o rozměrech 200 m2 lze postavit za pouhý týden, domy na klíč za 3 měsíce, - náklady na jeden metr čtvereční našeho montovaného domu jsou o polovinu nižší než náklady na jeden metr čtvereční cihlového domu (o síle stěny dvě cihly), - veškeré výrobky získaly certifikát kvality odpovídající nárokům normy GOST R ISO 9001-2001. Naše montované panely jsou certifikovány v Ruské federaci, Polsku a Běloruské republice.

Venkovní plocha 1 - V 11
Hala 1 - G 13
STAVEBNÍ PRVKY A MATERIÁLY

Unikátní spojení sběrného kontejneru na oděvy a solární energie.

HYTO-inovativní toaletní sedátka. Odnímatelná, zároveň oddělitelné víko se sedátkem. Maximálně možné vyčištění v nedostupných místech. Nad rámec běžného využití i specifická varianta s využitím mycích zařízení - dezinfekce a sterilizace. Provozní oblasti, nemocniční zařízení a další. Dochází ke zničení všech bakterií i zárodků. Hygienická certifikace. Rozšířené modelové varianty.

Hala 1 - D 7
STAVEBNÍ PRVKY A MATERIÁLY

Kompletní vyřízení dotace na klíč a Odborný posudek Dešťovka v rozsahu požadovaným dotačním titulem Dešťovka, poskytovaným SFŽP a Ministerstvem životního prostředí, v rámci Výzvy č. 12 Národního programu ŽP. Úhrada za služby formou odměny za úspěch.

Hala 4 - A 18
ELEKTROTECHNIKA A ZABEZPEČENÍ

Jsme jednou z největších prodejních sítí s elektromateriálem v České republice. Zabýváme se prodejem elektroinstalačních materiálů, svítidel a zakázkovou činností. Máme 14 poboček po celé ČR, zákazníci si u nás mohou objednat zboží na e-shopu nebo pomocí mobilní aplikace. Díky našemu modernímu centrálnímu skladu jsme schopni zajistit logistiku nejen na naše prodejny, ale i dodání zboží zákazníkům do 2. dne. Nabízíme – profesionalitu, zkušenosti, osobní přístup a příjemné prostředí.

Rekuperační jednotka Jablotron Futura je určená pro řízené větrání rodinných domů. Je inovativní jako celek a řadou vlastností se odlišuje od rekuperačních jednotek, které lze v této době najít na trhu - ať už je to fungování bez předehřevu až do teploty -19 °C a s tím spojená nízká spotřeba energie, navracení vlhkosti díky řízenému entalpickému výměníku nebo vzdálená správa přes cloudové služby Jablotron.

Hala 1 - D 8
STAVEBNÍ PRVKY A MATERIÁLY

Výrobní společnost zaměřená na HI-TECH produkty v R&D procesech. Porcelánové výrobky jako Frontek, Venatto, Arttek, Argos a Klinker, dostupné různé typy a rozměry. Doporučujeme FRONTEK pro odvětrávané fasády s leštěným, strukturovaným a digitálně zpracovaným povrchem.

1 | 2 | 3 | 4 | 55 >»