Hala 7 - C 22
VYTÁPĚNÍ

Exponát reálně ukazuje zatěsnění netěsnosti prasklého potrubí - samovolně, bez bourání, kopání, hledání místa úniků. Technologie pro topení, rozvody pitné vody, kanalizace, šroubované plynovody, solární systémy, geotermální vrty a kolektory, bazény, nádrže. Ceny různé, od 370 Kč do 19 000 Kč.

Energeticky úsporný kondenzační kotel s vysokou sezonní účinností a nízkou hlučností díky dodatečné izolaci. Kotel vyniká ve své třídě moderním inovativním designem a nadstandardním rozsahem modulace 1:8. Díky široké nabídce provedení, kompaktním rozměrům a dlouhému odkouření splňuje požadavky i náročných zákazníků.

Inteligentní regulátor CT200 umožňuje jednoduché ovládání díky aplikaci EasyControl (pro Android a iOS). S novou verzí aplikace lze nejen vzdáleně nastavit požadovanou teplotu, ale také sledovat spotřebu energie.

Cenově výhodné a prostorově úsporné tepelné čerpadlo, 3 - 12 kW. Dělený chladivový okruh mezi venkovní a vnitřní jednotkou. Přednaplněno chladivem pro instalační vzdálenost 3 - 15 m. Funkce topení, příprava teplé vody, aktivní chlazení. Maximální výstupní teplota až 63 °C. Variabilní ohřev TV. ERP vytápění A++.

Invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda k vnitřní instalaci. Určené pro vytápění, ohřev vody a chlazení domu reverzací okruhu. Vestavěný regulátor, s ním energetická třída A+++, elektrokotel, oběhové čerpadlo a přepínací ventil vytápění / příprava TV, kompenzátory přenosu vibrací do soustavy.

Hala 4 - B 14
VYTÁPĚNÍ

Elektrické topné fólie představují zdravý a komfortní způsob vytápění pro moderní energeticky úsporné domy, dřevostavby i rekonstruované stávající objekty.

Dvouplášťová litinová krbová kamna MONELLINA 176 N s terciálním spalováním, úsporným režimem od značkového výrobce Lincar.

Hala 7 - B 2
VYTÁPĚNÍ

BeF Aqualite 6 Passive Krbová vložka určená pro pasivní domy, u kterých se provádí test vzduchotěsnosti objektu - Blower Door test. Tato vložka je špičkou mezi teplovodními krbovými vložkami pro úsporné domy, které i když mají malé nároky na energetickou náročnost domu, tak se v našich klimatických podmínkách v zimě bez zdroje tepla neobejdou. Vložky BeF Aqualite 6 Passive dokáží vyhřát dům za nízkou cenu a současně vytvořit tepelnou pohodu.

Hala 7 - C 17g
VYTÁPĚNÍ

Peletová kamna s výměníkem - interiérový kotel, celkový výkon 4 - 17 kW, výkon do radiátorů 3-13,5, výkon do místnosti 0,8 - 3,8 kW, dálkový ovladač, možnost připojení externího pokojového termostatu. Cena 53.213 Kč bez DPH.

Hala 7 - C 17g
VYTÁPĚNÍ

Automatický kotel s plynulou modulací výkonu 2 - 15 kW, automatické roštování, čištění hořáku i výměníku, samostatná ekvitermní regulace až 5ti topných okruhů, možnost přiřazení prostorového termostatu ke každému okruhu, pneumatická doprava pelet z externího zásobníku. Cena kotle 128.340 Kč bez DPH.

1 | 2 | 3 | 4 | 55 >»